Osobiste

Ekwipunek

Premio MMO 2012.png
Strona główna
Budynki Jednostki
Bogowie Badania
Premium Odznaczenia
alt_text alt_text
Światy W górę

Z Wiki Grepolis

Czym jest ekwipunek?

Ekwipunek to nowa funkcja, która pozwala na przechowywanie przedmiotów i nagród, przykładowo zakupionych w sklepie wielkanocnym, lub uzyskanych w misjach wyspowych. Z bonusów umieszczonych w ekwipunku można skorzystać w dowolnym momencie.

Jak dostać się do ekwipunku?

To bardzo proste - wystarczy kliknąć na ikonkę znajdującą się na prawo od ruchów handlowych na górze ekranu. Ikona została oznaczona na obrazku poniżej. Numer w lewym górnym rogi ikony oznacza liczbę bonusów przechowywanych w tym momencie w ekwipunku.

Ekwipunek 2.png

Korzystanie z ekwipunku

Po najechaniu na ikonę bonusu znajdującego się w ekwipunku, wyświetlą się informacje na jego temat.

Po kliknięciu na przechowywany bonus można wybrać opcję Inventory3.png, aby z niego skorzystać, lub Inventory2.png, aby go usunąć. Większość z nagród po użyciu zasili aktywne w danym momencie miasto, dlatego przed aktywacją nagrody należy się upewnić, że aktywne miasto jest tym pożądanym. Możliwe jest składowanie w ekwipunku kilku takich samych nagród jednocześnie.

Ekwipunek.png

Dodawanie przedmiotów

Po otrzymaniu bonusu w jednej z misji wyspowych lub w trakcie eventu, użyj przycisku Inventory3.png, aby natychmiastowo z niego skorzystać, lub Inventory.png, aby przechować go w ekwipunku.

Miejsca w ekwipunku

Każdy gracz otrzymuje 5 darmowych miejsc w ekwipunku. Możliwe jest także dokupienie 5 dodatkowych miejsc, każde po 50 sztuk złota. Opłata jest jednorazowa - nie stracisz zakupionych miejsc po upływie pewnego czasu, ani po wykorzystaniu przechowywanych w nich przedmiotów.

Zobacz też

Wyszukiwarka
Inne