Gracz Roku: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(poprawka -Korynt) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Gracz Roku 2014== | |||
Konkurs na Gracza Roku 2014 odbył się na Forum Ogólnym w grudniu 2014. Zwycięzcy otrzymali rangę, złoto, bonusy, reputację, a także grafikę, którą mogą zamieścić w swoim profilu. | |||
===Lista Graczy Roku 2014=== | |||
<center> | |||
{| class="wikitable4" style="width: 30%" | |||
|- | |||
! Świat !! Nick gracza | |||
|- | |||
| [[Heraklion]] || pyke | |||
|- | |||
| [[Gythium]] || sin123 | |||
|- | |||
| [[Efez]] || aga289 | |||
|- | |||
| [[Korynt]] || bastek0211 | |||
|- | |||
| [[Ateny]] || elitaszakala | |||
|- | |||
| [[Omega]] || Kot Felix | |||
|- | |||
| [[Phi]] || Turgan | |||
|- | |||
| [[Bizancjum]] || atawas | |||
|- | |||
| [[Itaka]] || Galadorn | |||
|- | |||
| [[Juktas]] || ptaku792 | |||
|- | |||
| [[Knossos]] || serdel75 | |||
|- | |||
| [[Lamia]] || Dr4gunov | |||
|- | |||
| [[Maraton]] || JON-SNOW | |||
|- | |||
| [[Naksos]] || guzitso | |||
|- | |||
| [[Olimpia]] || yggdrasill | |||
|- | |||
| [[Pella]] || Biorę To | |||
|- | |||
| [[Retimno]] || manfred | |||
|}</center> | |||
[[Kategoria:Słownik]] | [[Kategoria:Słownik]] |
Wersja z 11:55, 5 mar 2015
Gracz Roku 2013
W grudniu 2013 roku na Forum odbył się innowacyjny konkurs "Gracz Roku". Miał on na celu wyłonienie z 25 aktywnych światów po jednym graczu, którzy wyróżnili się swoją postawą, zaangażowaniem, duchem walki oraz stali się wzorem do naśladowania. Do wygrania było złoto, bonus oraz unikatowa ranga na Forum Grepolis.
Lista Graczy Roku 2013
Świat | Nick gracza |
---|---|
Juktas | sladox |
Itaka | Immortal83 |
Heraklion | Duch Oceanu |
Gythium | Kleopatrus |
Efez | przemas666 |
Delfy | lw92 |
Korynt | PlayaStar |
Bizancjum | NorbiF |
Ateny | **Adasko** |
Omega | =NDK z KAPPY = |
Chi | Pydyntyn |
Phi | luk.tk |
Achilles | Kelm-MPP |
Ypsilon | Kumo |
Omikron | adriankiller |
Alfa | Khan |
Psi | Igorka |
Gracz Roku 2014
Konkurs na Gracza Roku 2014 odbył się na Forum Ogólnym w grudniu 2014. Zwycięzcy otrzymali rangę, złoto, bonusy, reputację, a także grafikę, którą mogą zamieścić w swoim profilu.
Lista Graczy Roku 2014
Świat | Nick gracza |
---|---|
Heraklion | pyke |
Gythium | sin123 |
Efez | aga289 |
Korynt | bastek0211 |
Ateny | elitaszakala |
Omega | Kot Felix |
Phi | Turgan |
Bizancjum | atawas |
Itaka | Galadorn |
Juktas | ptaku792 |
Knossos | serdel75 |
Lamia | Dr4gunov |
Maraton | JON-SNOW |
Naksos | guzitso |
Olimpia | yggdrasill |
Pella | Biorę To |
Retimno | manfred |