Lista misji wyspowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 311: | Linia 311: | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| - || [[Utracona lojalność]] ([[wioska rolnicza|wioski rolnicze]]) lub [[Spowolniony przyrost łask]] ([[ | | - || [[Utracona lojalność]] ([[wioska rolnicza|wioski rolnicze]]) lub [[Spowolniony przyrost łask]] ([[wioski z punktami walki|wioski z PW]]) | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Obóz rozpaczy== | ==Obóz rozpaczy== | ||
Linia 394: | Linia 394: | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| - || [[Utracona lojalność]] ([[wioska rolnicza|wioski rolnicze]]) lub [[Spowolniony przyrost łask]] ([[ | | - || [[Utracona lojalność]] ([[wioska rolnicza|wioski rolnicze]]) lub [[Spowolniony przyrost łask]] ([[wioski z punktami walki|wioski z PW]]) | ||
|}</center> | |}</center> | ||
Linia 436: | Linia 436: | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| - || [[Utracona lojalność]] ([[wioska rolnicza|wioski rolnicze]]) lub [[Spowolniony przyrost łask]] ([[ | | - || [[Utracona lojalność]] ([[wioska rolnicza|wioski rolnicze]]) lub [[Spowolniony przyrost łask]] ([[wioski z punktami walki|wioski z PW]]) | ||
|}</center> | |}</center> | ||
Wersja z 08:22, 21 maj 2016
Bezbronna karawana
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną jednostki z misją ataku. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - srebrne monety | Posiłki - kawalerzyści |
Kary | |
- | - |
Dziecię bogów
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij określoną ilość surowców. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Ulepszony atak |
Kary | |
- | - |
Intryga handlarzy
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - srebrne monety | Posiłki - szermierze |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | Obniżona produkcja srebra |
Kwestia matematyki
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Wymuszona lojalność | Ulepszona obrona |
Kary | |
Obniżona produkcja kamienia | - |
Problemy z biedotą
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. |
Nagrody | |
Przyspieszona rekrutacja | Wymuszona lojalność |
Kary | |
- | - |
Przeklęty święty las
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - drewno | Posiłki - kawalerzyści |
Kary | |
- | Utracona lojalność (wioski rolnicze) lub Spowolniony przyrost łask (wioski z PW) |
Samotny kapitan
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misja wsparcia. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - srebrne monety | Przyspieszone ruchy wojsk |
Kary | |
- | - |
Samotny pielgrzym
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Ulepszony atak |
Kary | |
- | - |
Święta wojna
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij jednostki z misją ataku. |
Nagrody | |
Ulepszona obrona | Wymuszona lojalność |
Kary | |
- | - |
Święto wodza
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Ulepszony atak |
Kary | |
Osłabiona obrona | - |
Wyścigi rydwanów
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Przyspieszona budowa | Posiłki - rydwany |
Kary | |
- | - |
Zaraza
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Przyspieszona budowa |
Kary | |
Osłabiony atak | - |
Zbeszczeszczona świątynia
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Wyślij jednostki z misją ataku. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Wymuszona lojalność |
Kary | |
- | - |
Zerwać z przeszłością
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Posiłki - hoplici |
Kary | |
Osłabiona obrona | - |
Bohater ludu
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszona obrona | Przyspieszone ruchy wojsk |
Kary | |
- | Utracona lojalność (wioski rolnicze) lub Spowolniony przyrost łask (wioski z PW) |
Obóz rozpaczy
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Przyspieszona rekrutacja | Posiłki - szermierze |
Kary | |
- | - |
Ocaleni czy zgładzeni
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją ataku. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - srebrne monety | Posiłki - łucznicy |
Kary | |
Osłabiona obrona | - |
Zagrożenie z zewnątrz
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. | Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją ataku. |
Nagrody | |
Ulepszony atak | Ulepszona obrona |
Kary | |
- | - |
Wydajność ponad wszystko
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - kamień | Posiłki - hoplici |
Kary | |
- | Utracona lojalność (wioski rolnicze) lub Spowolniony przyrost łask (wioski z PW) |
Wioska w opałach
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji surowca - drewno | Wymuszona lojalność |
Kary | |
- | - |
Tawerna
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Posiłki - kawalerzyści |
Kary | |
- | Utracona lojalność (wioski rolnicze) lub Spowolniony przyrost łask (wioski z PW) |