Lista misji wyspowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 336: | Linia 336: | ||
| - || - | | - || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Zagrożenie z zewnątrz== | ==Zagrożenie z zewnątrz== | ||
<center>[[Plik:Zagrożenie z zewnątrz.png|center]] | <center>[[Plik:Zagrożenie z zewnątrz.png|center]] | ||
Linia 388: | Linia 368: | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij odpowiednią ilość surowców. | | style="width: 50%" | {{Wojna}} Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || {{Mądrość}} Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
Linia 426: | Linia 406: | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka wojny !! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie |
Wersja z 10:55, 6 cze 2017
Ten artykuł jest teraz edytowany. Niektóre informacje w nim zamieszczone mogą być nieaktualne. Strona powinna zostać wkrótce zaktualizowana, prosimy o cierpliwość. |
Bezbronna karawana
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
Osłabiony atak | - |
Dziecię bogów
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną ilość surowców. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Intryga handlarzy
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - szermierze | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | Obniżona produkcja drewna |
Kwestia matematyki
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji kamienia | Ulepszona obrona (rzadka) |
Kary | |
- | Obniżona produkcja kamienia |
Problemy z biedotą
Przeklęty święty las
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost produkcji drewna |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | - |
Samotny kapitan
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misja wsparcia. |
Nagrody | |
Przyspieszone ruchy wojsk | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | - |
Samotny pielgrzym
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. (pokonaj jednostki) | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Święta wojna
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij jednostki z misją ataku. |
Nagrody | |
Ulepszona obrona | Wymuszona lojalność |
Kary | |
- | - |
Święto wodza
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |
Wyścigi rydwanów
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - rydwany | Wydajni budowniczy (rzadki) |
Kary | |
- | - |
Zaraza
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wydajni budowniczy (rzadki) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiony atak |
Zbezczeszczona świątynia
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną ilość surowców. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) | {{Mądrość]] Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Zerwać z przeszłością
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - hoplici | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |
Bohater ludu
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Przyspieszone ruchy wojsk | Ulepszona obrona (rzadka) |
Kary | |
Osłabiona obrona | - |
Obóz rozpaczy
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - szermierze | Szybsza rekrutacja (rzadki) |
Kary | |
- | - |
Zagrożenie z zewnątrz
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją ataku. | Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. |
Nagrody | |
Ulepszona obrona (rzadka) | Ulepszony atak (rzadki) |
Kary | |
- | - |
Wydajność ponad wszystko
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - hoplici | Wzrost produkcji kamienia |
Kary | |
Obniżona produkcja kamienia | - |
Wioska w opałach
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) | Wzrost produkcji drewna |
Kary | |
- | - |
Tawerna
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | - |
Zdrajcy!
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - łucznicy | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |