Odznaczenia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Linia 122: | Linia 122: | ||
| [[Plik:Units killed 4.png]] | | [[Plik:Units killed 4.png]] | ||
| | | | ||
|- | |||
! colspan=2 | Handlarz | |||
|- | |||
| [[Plik:Points_1.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Plik:Points_2.png]] | |||
| Zdobyłeś już 25000 punktów! | |||
|- | |||
| [[Plik:Points_3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Plik:Points_4.png]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Pechowiec | ! colspan=2 | Pechowiec |
Wersja z 10:20, 6 lip 2010
Odznaczenia - jedna z funkcji wprowadzona w wersji 1.15, dnia 8 czerwca 2010r.
Odznaczenia będą pokazane w profilu gracza, także te zdobyte na innych światach. Domyślnie tylko gracz wraz ze swoim sojuszem, może zobaczyć swoje odznaczenia, jednak możliwe jest pokazywanie ich innym.
Stopnie odznaczeń
Niektóre odznaczenia możliwe są do zdobycia w kilku poziomach. Brązowy kolor tarczy oznacza najniższy poziom, analogicznie jasno złoty oznacza maksymalne odznaczenie.