Odznaczenia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(→Odznaczenia: Dopisałem:Zdobyłeś już 2000 punktów!) |
(poprawki) |
||
Linia 23: | Linia 23: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Resources loot 4.png]] | | [[Plik:Resources loot 4.png]] | ||
| | | Zdobyłeś już X surowców! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Handlarz | ! colspan=2 | Handlarz | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Resources trade 4.png]] | | [[Plik:Resources trade 4.png]] | ||
| | | Wymienileś z wioskami X już surowców! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Pomoc boska | ! colspan=2 | Pomoc boska | ||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Powers used 3.png]] | | [[Plik:Powers used 3.png]] | ||
| | | Już X razy skorzystałeś z boskich sił! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Powers used 4.png]] | | [[Plik:Powers used 4.png]] | ||
| | | Już X razy skorzystałeś z boskich sił! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Szpieg | ! colspan=2 | Szpieg | ||
Linia 62: | Linia 62: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Espionage successful 3.png]] | | [[Plik:Espionage successful 3.png]] | ||
| | | Z powodzeniem przeprowadziłeś akcje szpiegowskie w X miastach! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Espionage successful 4.png]] | | [[Plik:Espionage successful 4.png]] | ||
| | | Z powodzeniem przeprowadziłeś akcje szpiegowskie w X miastach! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | | ! colspan=2 | | ||
Linia 76: | Linia 76: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Espionage failed 3.png]] | | [[Plik:Espionage failed 3.png]] | ||
| | | Z niepowodzeniem przeprowadziłeś akcje szpiegowskie w X miastach! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Espionage failed 4.png]] | | [[Plik:Espionage failed 4.png]] | ||
| | | Z niepowodzeniem przeprowadziłeś akcje szpiegowskie w X miastach! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | | ! colspan=2 | | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Colonize ships built 1.png]] | | [[Plik:Colonize ships built 1.png]] | ||
| Zbudowałeś 5 statków kolonizacyjnych | | Zbudowałeś 5 statków kolonizacyjnych! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Colonize ships built 2.png]] | | [[Plik:Colonize ships built 2.png]] | ||
| Zbudowałeś 50 statków kolonizacyjnych | | Zbudowałeś 50 statków kolonizacyjnych! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Colonize ships built 3.png]] | | [[Plik:Colonize ships built 3.png]] | ||
| | | Zbudowałeś X statków kolonizacyjnych! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Colonize ships built 4.png]] | | [[Plik:Colonize ships built 4.png]] | ||
| | | Zbudowałeś X statków kolonizacyjnych! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Legendarna armia | ! colspan=2 | Legendarna armia | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Mythological units built 3.png]] | | [[Plik:Mythological units built 3.png]] | ||
| | | Zrekrutowałeś X jednostek mitycznych! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Mythological units built 4.png]] | | [[Plik:Mythological units built 4.png]] | ||
| | | Zrekrutowałeś X jednostek mitycznych! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Nieustępliwy wojownik | ! colspan=2 | Nieustępliwy wojownik | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units killed 1.png]] | | [[Plik:Units killed 1.png]] | ||
| Pokonałeś już 250 wrogich jednostek | | Pokonałeś już 250 wrogich jednostek! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units killed 2.png]] | | [[Plik:Units killed 2.png]] | ||
| Pokonałeś już 2.500 wrogich jednostek | | Pokonałeś już 2.500 wrogich jednostek! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units killed 3.png]] | | [[Plik:Units killed 3.png]] | ||
| Pokonałeś już 25.000 wrogich jednostek | | Pokonałeś już 25.000 wrogich jednostek! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units killed 4.png]] | | [[Plik:Units killed 4.png]] | ||
| | | Pokonałeś już X wrogich jednostek! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Król punktów | ! colspan=2 | Król punktów | ||
Linia 129: | Linia 129: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Points_2.png]] | | [[Plik:Points_2.png]] | ||
| Zdobyłeś już | | Zdobyłeś już 25.000 punktów! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Points_3.png]] | | [[Plik:Points_3.png]] | ||
| | | Zdobyłeś już 250.000 punktów! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Points_4.png]] | | [[Plik:Points_4.png]] | ||
| | | Zdobyłeś już X punktów! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Pechowiec | ! colspan=2 | Pechowiec | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during farm attack 1.png]] | | [[Plik:Units lost during farm attack 1.png]] | ||
| Straciłeś 50 jednostek w atakach na wioski komputera | | Straciłeś 50 jednostek w atakach na wioski komputera! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during farm attack 2.png]] | | [[Plik:Units lost during farm attack 2.png]] | ||
| | | Straciłeś X jednostek w atakach na wioski komputera! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during farm attack 3.png]] | | [[Plik:Units lost during farm attack 3.png]] | ||
| | | Straciłeś X jednostek w atakach na wioski komputera! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during farm attack 4.png]] | | [[Plik:Units lost during farm attack 4.png]] | ||
| | | Straciłeś X jednostek w atakach na wioski komputera! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Daremna śmierć | ! colspan=2 | Daremna śmierć | ||
Linia 160: | Linia 160: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost without fight 3.png]] | | [[Plik:Units lost without fight 3.png]] | ||
| Straciłeś już | | Straciłeś już 1.000 jednostek bez walki! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost without fight 4.png]] | | [[Plik:Units lost without fight 4.png]] | ||
| | | Straciłeś już X jednostek bez walki! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Honorowa śmierć | ! colspan=2 | Honorowa śmierć | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during support 1.png]] | | [[Plik:Units lost during support 1.png]] | ||
| 100 | | 100 twoich jednostek poniosło honorową śmierć wspierając twojego sojusznika! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during support 2.png]] | | [[Plik:Units lost during support 2.png]] | ||
| | | 1.000 twoich jednostek poniosło honorową śmierć wspierając twojego sojusznika! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during support 3.png]] | | [[Plik:Units lost during support 3.png]] | ||
| | | X twoich jednostek poniosło honorową śmierć wspierając twojego sojusznika! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units lost during support 4.png]] | | [[Plik:Units lost during support 4.png]] | ||
| | | X twoich jednostek poniosło honorową śmierć wspierając twojego sojusznika! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | | ! colspan=2 | | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units claimed 2.png]] | | [[Plik:Units claimed 2.png]] | ||
| Zrekrutowałeś w wioskach już | | Zrekrutowałeś w wioskach już 1.000 jednostek! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units claimed 3.png]] | | [[Plik:Units claimed 3.png]] | ||
| | | Zrekrutowałeś w wioskach już X jednostek! | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Units claimed 4.png]] | | [[Plik:Units claimed 4.png]] | ||
| | | Zrekrutowałeś w wioskach już X jednostek! | ||
|- | |||
! colspan=2 | Chleb i igrzyska | |||
|- | |||
| [[Plik:Cultural step 1.png]] | |||
| Osiągnąłeś już 5 poziom kultury! | |||
|- | |||
| [[Plik:Cultural step 2.png]] | |||
| Osiągnąłeś już 20 poziom kultury! | |||
|- | |||
| [[Plik:Cultural step 3.png]] | |||
| Osiągnąłeś już X poziom kultury! | |||
|- | |||
| [[Plik:Cultural step 4.png]] | |||
| Osiągnąłeś już X poziom kultury! | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 204: | Linia 218: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Defender of the day.png]] | | [[Plik:Defender of the day.png]] | ||
| Dnia | | Dnia XX pokonałeś jako obrońca najwięcej jednostek na tym świecie! | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Grabieżca dnia | ! colspan=2 | Grabieżca dnia | ||
Linia 227: | Linia 241: | ||
[[Kategoria:Słownik]] | [[Kategoria:Słownik]] | ||
Wersja z 16:49, 6 lip 2010
Odznaczenia - jedna z funkcji wprowadzona w wersji 1.15, dnia 8 czerwca 2010r.
Odznaczenia będą pokazane w profilu gracza, także te zdobyte na innych światach. Domyślnie tylko gracz wraz ze swoim sojuszem, może zobaczyć swoje odznaczenia, jednak możliwe jest pokazywanie ich innym.
Stopnie odznaczeń
Niektóre odznaczenia możliwe są do zdobycia w kilku poziomach. Brązowy kolor tarczy oznacza najniższy poziom, analogicznie jasno złoty oznacza maksymalne odznaczenie.