Wiki Grepolis PL:Team: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Biorę urlop do końca miesiąca) |
(Awans Wszechmogącego) |
||
Linia 8: | Linia 8: | ||
|- | |- | ||
| [[Użytkownik:Bentrado|Bentrado]] || Administrator || Aktywny | | [[Użytkownik:Bentrado|Bentrado]] || Administrator || Aktywny | ||
|- | |||
| [[Użytkownik:Wszechmogący|Wszechmogący]] || Administrator || Aktywny | |||
|- | |- | ||
| [[Użytkownik:Sapcio17|Sapcio17]] || Pomocnik || Aktywny | | [[Użytkownik:Sapcio17|Sapcio17]] || Pomocnik || Aktywny | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:33, 26 lip 2010
Nick | Pozycja / Funkcja | Status |
---|---|---|
Shannqa | Szefowa, administrator, biurokrata | Aktywna |
Lukasz032 | Administrator, sprzątacz | Urlop |
Bentrado | Administrator | Aktywny |
Wszechmogący | Administrator | Aktywny |
Sapcio17 | Pomocnik | Aktywny |
Legenda:
- Aktywny - oznacza, że ten członek ekipy wykonuje swoje obowiązki oraz jest aktywny w rozwijaniu Wiki.
- Urlop - oznacza, że dany użytkownik wziął sobie urlop na czas nieokreślony.
- Zawieszony - oznacza, że użytkownik został zawieszony a jego kontakt został zerwany.