Raporty

Z Wiki Grepolis PL
(Przekierowano z Raport)
Przejdź do nawigacji

Czy znasz legendę o pochodzeniu maratonu? Po zwycięskiej bitwie Ateńskiej armii, jeden z ocalałych wojowników przebiegł ponad 40-kilometrowy dystans do Aten, aby poinformować swojego dowódcę o wielkim zwycięstwie. Tuż po dostarczeniu dobrej nowiny padł martwy. Szczęśliwie dla Ciebie, informacje w Grepolis przychodzą o wiele prościej. System raportów informuję Cię szybko i za darmo o najważniejszych wydarzeniach w Twoich miastach, dzięki czemu możesz szybko reagować. Jeśli w skrzynce znajduje się ponad 100 raportów, te raporty, które są starsze niż 30 dni, zostaną automatycznie usunięte. Jeśli są pośród nich opublikowane raporty, przestaną się wyświetlać.

Raporty bitewne

Bezpośrednio po każdej bitwie otrzymasz raport ze szczegółowymi wynikami. Jeżeli jesteś zwycięzcą zobaczysz straty zarówno swoje jak i wroga, jednakże jeżeli przegrasz bitwę, straty wroga będą ukryte znakiem zapytania. W przypadku bitwy lądowej ilość statków przeciwnika w porcie będzie widoczna.

Raport atak.png

Raporty o czarach

Po rzuceniu czaru na ciebie lub przez ciebie na innego gracza, otrzymasz raport.

Raport czar.PNG

Raporty o szpiegowaniu

Po udanym szpiegowaniu miasta innego gracza otrzymasz bardzo przydatny raport, w którym znajdziesz informacje o budynkach, surowcach oraz jednostkach gracza.

Od aktualizacji 2.219 z dnia 5.08.2020 raporty szpiegowskie będą wskazywać, który bóg jest czczony w mieście.

Raport szpieg.PNG

Zobacz też