Lista misji wyspowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 25 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Niektóre nagrody różnią się w zależności od [[poziom rozwoju|poziomu rozwoju gracza]]. Prosimy o wzięcie pod uwagę następujących różnic: | |||
{| class="wikitable4" style="width:500px" align="center" | |||
! 1 lub 2 poziom rozwoju !! 3 lub 4 poziom rozwoju | |||
|- | |||
| [[Ulepszona obrona (rzadka)]] || [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | |||
|- | |||
| [[Ulepszony atak (rzadki)]] || [[Ulepszony atak (wspaniały)]] | |||
|- | |||
| [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] || [[Szybsza rekrutacja (wspaniały)]] | |||
|- | |||
| [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] || [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]] | |||
|} | |||
==Bezbronna karawana== | ==Bezbronna karawana== | ||
<center>[[Plik:Bezbronna karawana.png]] | <center>[[Plik:Bezbronna karawana.png|center]] | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij jednostki z misją wsparcia. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - kawalerzyści]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji srebrnych monet]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| | | [[Osłabiony atak]] || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Dziecię bogów== | ==Dziecię bogów== | ||
[[Plik:Dziecię bogów.png]] | [[Plik:Dziecię bogów.png|center]] | ||
Linia 26: | Linia 40: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją wsparcia. || Wyślij określoną ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 41: | Linia 55: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Intryga handlarzy== | ==Intryga handlarzy== | ||
[[Plik:Intryga handlarzy.png]] | [[Plik:Intryga handlarzy.png|center]] | ||
Linia 47: | Linia 61: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją wsparcia. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - szermierze]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji srebrnych monet]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| | | - || [[Obniżona produkcja drewna]] | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Kwestia matematyki== | ==Kwestia matematyki== | ||
[[Plik:Kwestia matematyki.png]] | [[Plik:Kwestia matematyki.png|center]] | ||
Linia 68: | Linia 82: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Wyślij odpowiednią ilość surowców. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Wzrost produkcji kamienia]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| [[Obniżona produkcja kamienia]] | | - || [[Obniżona produkcja kamienia]] | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Problemy z biedotą== | ==Problemy z biedotą== | ||
[[Plik:Problemy z biedotą.png]] | [[Plik:Problemy z biedotą.png|center]] | ||
Linia 89: | Linia 103: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | style="width: 50%" | Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. || Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] lub [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]]|| {{Mądrość}} [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] lub [[Szybsza rekrutacja (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 104: | Linia 118: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Przeklęty święty las== | ==Przeklęty święty las== | ||
[[Plik:Przeklęty święty las. | <center> | ||
[[Plik:Przeklęty święty las.png|center]] | |||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją wsparcia | | style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją wsparcia. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - kawalerzyści]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji drewna]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| [[Obniżona produkcja drewna]] || - | |||
|}</center> | |}</center> | ||
==Samotny kapitan== | ==Samotny kapitan== | ||
[[Plik:Samotny kapitan.png]] | [[Plik:Samotny kapitan.png|center]] | ||
Linia 139: | Linia 153: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Przyspieszone ruchy wojsk]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji srebrnych monet]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 146: | Linia 160: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Samotny pielgrzym== | ==Samotny pielgrzym== | ||
[[Plik:Samotny pielgrzym.png]] | [[Plik:Samotny pielgrzym.png|center]] | ||
Linia 156: | Linia 170: | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 167: | Linia 181: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Święta wojna== | ==Święta wojna== | ||
[[Plik:Święta wojna.png]] | [[Plik:Święta wojna.png|center]] | ||
Linia 173: | Linia 187: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[Ulepszona obrona]] | | {{Wojna}} [[Wzrost przyrostu łask]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 188: | Linia 202: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Święto wodza== | ==Święto wodza== | ||
[[Plik:Święto wodza.png]] | [[Plik:Święto wodza.png|center]] | ||
Linia 194: | Linia 208: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
Linia 202: | Linia 216: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| [[Osłabiona obrona]] | | - || [[Osłabiona obrona]] | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Wyścigi rydwanów== | ==Wyścigi rydwanów== | ||
[[Plik: | [[Plik:Wyścigi rydwanów.png|center]] | ||
Linia 215: | Linia 229: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny!! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją wsparcia. || Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - rydwany]] || {{Mądrość}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] lub [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 230: | Linia 244: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Zaraza== | ==Zaraza== | ||
[[Plik:Zaraza.png]] | [[Plik:Zaraza.png|center]] | ||
Linia 236: | Linia 250: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Wyślij odpowiednią ilość surowców. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] lub [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| [[Osłabiony atak]] | | - || [[Osłabiony atak]] | ||
|}</center> | |}</center> | ||
== | ==Zbezczeszczona świątynia== | ||
[[Plik: | [[Plik:Zbezczeszczona świątynia.png|center]] | ||
Linia 257: | Linia 271: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją wsparcia. || Wyślij określoną ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 272: | Linia 286: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Zerwać z przeszłością== | ==Zerwać z przeszłością== | ||
[[Plik:Zerwać z przeszłością.png]] | [[Plik:Zerwać z przeszłością.png|center]] | ||
Linia 278: | Linia 292: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Wyślij odpowiednią ilość surowców. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - hoplici]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| [[Osłabiona obrona]] | | - || [[Osłabiona obrona]] | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Bohater ludu== | ==Bohater ludu== | ||
[[Plik:Bohater ludu. | [[Plik:Bohater ludu.png|center]] | ||
Linia 299: | Linia 313: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[Ulepszona obrona]] | | {{Wojna}} [[Przyspieszone ruchy wojsk]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| [[Osłabiona obrona]] || - | |||
|}</center> | |}</center> | ||
==Obóz rozpaczy== | ==Obóz rozpaczy== | ||
[[Plik:Obóz rozpaczy. | [[Plik:Obóz rozpaczy.png|center]] | ||
Linia 320: | Linia 334: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją wsparcia. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - szermierze]] || {{Mądrość}} [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] lub [[Szybsza rekrutacja (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 334: | Linia 348: | ||
| - || - | | - || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
== | |||
[[Plik: | ==Zagrożenie z zewnątrz== | ||
<center>[[Plik:Zagrożenie z zewnątrz.png|center]] | |||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny!! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją ataku. || Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] || {{Mądrość}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| | | - || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
== | |||
<center>[[Plik: | ==Wydajność ponad wszystko== | ||
<center>[[Plik:Wydajność ponad wszystko.png|center]] | |||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | {{Wojna}} Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || {{Mądrość}} Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - hoplici]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji kamienia]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| | | [[Obniżona produkcja kamienia]] || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
== | ==Wioska w opałach== | ||
<center>[[Plik: | <center>[[Plik:Wioska w opałach.png|center]] | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij jednostki z misją wsparcia. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - procarze]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji drewna]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| - || | | - || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
== | ==Tawerna== | ||
<center>[[Plik: | <center>[[Plik:Tawerna.png|center]] | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | | | style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - kawalerzyści]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| | | [[Obniżona produkcja drewna]] || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
== | ==Zdrajcy!== | ||
<center>[[Plik: | <center>[[Plik:Zdrajcy.png|center]] | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - łucznicy]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji srebrnych monet]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
|- | |- | ||
| - || [[ | | - || [[Osłabiona obrona]] | ||
|}</center> | |}</center> | ||
Aktualna wersja na dzień 12:09, 1 wrz 2017
Niektóre nagrody różnią się w zależności od poziomu rozwoju gracza. Prosimy o wzięcie pod uwagę następujących różnic:
Bezbronna karawana
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
Osłabiony atak | - |
Dziecię bogów
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną ilość surowców. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Intryga handlarzy
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - szermierze | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | Obniżona produkcja drewna |
Kwestia matematyki
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji kamienia | Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) |
Kary | |
- | Obniżona produkcja kamienia |
Problemy z biedotą
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Wydajni budowniczy (rzadki) lub Wydajni budowniczy (wspaniały) | Szybsza rekrutacja (rzadki) lub Szybsza rekrutacja (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Przeklęty święty las
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost produkcji drewna |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | - |
Samotny kapitan
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misja wsparcia. |
Nagrody | |
Przyspieszone ruchy wojsk | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | - |
Samotny pielgrzym
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Święta wojna
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) |
Kary | |
- | - |
Święto wodza
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |
Wyścigi rydwanów
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - rydwany | Wydajni budowniczy (rzadki) lub Wydajni budowniczy (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Zaraza
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wydajni budowniczy (rzadki) lub Wydajni budowniczy (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiony atak |
Zbezczeszczona świątynia
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną ilość surowców. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Zerwać z przeszłością
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - hoplici | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |
Bohater ludu
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Przyspieszone ruchy wojsk | Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) |
Kary | |
Osłabiona obrona | - |
Obóz rozpaczy
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - szermierze | Szybsza rekrutacja (rzadki) lub Szybsza rekrutacja (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Zagrożenie z zewnątrz
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją ataku. | Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. |
Nagrody | |
Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) | Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Wydajność ponad wszystko
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - hoplici | Wzrost produkcji kamienia |
Kary | |
Obniżona produkcja kamienia | - |
Wioska w opałach
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - procarze | Wzrost produkcji drewna |
Kary | |
- | - |
Tawerna
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | - |
Zdrajcy!
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - łucznicy | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |