Lista misji wyspowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{ | Niektóre nagrody różnią się w zależności od [[poziom rozwoju|poziomu rozwoju gracza]]. Prosimy o wzięcie pod uwagę następujących różnic: | ||
{| class="wikitable4" style="width:500px" align="center" | |||
! 1 lub 2 poziom rozwoju !! 3 lub 4 poziom rozwoju | |||
|- | |||
| [[Ulepszona obrona (rzadka)]] || [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | |||
|- | |||
| [[Ulepszony atak (rzadki)]] || [[Ulepszony atak (wspaniały)]] | |||
|- | |||
| [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] || [[Szybsza rekrutacja (wspaniały)]] | |||
|- | |||
| [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] || [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]] | |||
|} | |||
==Bezbronna karawana== | ==Bezbronna karawana== | ||
Linia 36: | Linia 48: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 78: | Linia 90: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Wzrost produkcji kamienia]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] | | {{Wojna}} [[Wzrost produkcji kamienia]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 99: | Linia 111: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Wydajni budowniczy (rzadki | | {{Wojna}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] lub [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]]|| {{Mądrość}} [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] lub [[Szybsza rekrutacja (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 106: | Linia 118: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Przeklęty święty las== | ==Przeklęty święty las== | ||
<center> | |||
[[Plik:Przeklęty święty las.png|center]] | [[Plik:Przeklęty święty las.png|center]] | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
Linia 158: | Linia 170: | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 169: | Linia 181: | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Święta wojna== | ==Święta wojna== | ||
[[Plik:Święta wojna.png]] | [[Plik:Święta wojna.png|center]] | ||
Linia 175: | Linia 187: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją | | style="width: 50%" | Wyślij jednostki z misją ataku. || Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[Ulepszona obrona]] | | {{Wojna}} [[Wzrost przyrostu łask]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 204: | Linia 216: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 225: | Linia 237: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Posiłki - rydwany]] || {{Mądrość}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] | | {{Wojna}} [[Posiłki - rydwany]] || {{Mądrość}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] lub [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 246: | Linia 258: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | | {{Wojna}} [[Wydajni budowniczy (rzadki)]] lub [[Wydajni budowniczy (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 267: | Linia 279: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] || {{Mądrość | | {{Wojna}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] || {{Mądrość}} [[Wzrost przyrostu łask]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 309: | Linia 321: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Przyspieszone ruchy wojsk]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] | | {{Wojna}} [[Przyspieszone ruchy wojsk]] || {{Mądrość}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 330: | Linia 342: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Posiłki - szermierze]] || {{Mądrość}} [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] | | {{Wojna}} [[Posiłki - szermierze]] || {{Mądrość}} [[Szybsza rekrutacja (rzadki)]] lub [[Szybsza rekrutacja (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 336: | Linia 348: | ||
| - || - | | - || - | ||
|}</center> | |}</center> | ||
==Zagrożenie z zewnątrz== | ==Zagrożenie z zewnątrz== | ||
<center>[[Plik:Zagrożenie z zewnątrz.png|center]] | <center>[[Plik:Zagrożenie z zewnątrz.png|center]] | ||
Linia 371: | Linia 363: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] || {{Mądrość}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] | | {{Wojna}} [[Ulepszona obrona (rzadka)]] lub [[Ulepszona obrona (wspaniała)]] || {{Mądrość}} [[Ulepszony atak (rzadki)]] lub [[Ulepszony atak (wspaniały)]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 388: | Linia 380: | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50%" | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || Wyślij odpowiednią ilość surowców. | | style="width: 50%" | {{Wojna}} Odczekaj odpowiednią ilość czasu. || {{Mądrość}} Wyślij odpowiednią ilość surowców. | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| [[Posiłki - hoplici]] || [[Wzrost produkcji kamienia]] | | {{Wojna}} [[Posiłki - hoplici]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji kamienia]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 413: | Linia 405: | ||
! colspan="2" | Nagrody | ! colspan="2" | Nagrody | ||
|- | |- | ||
| {{Wojna}} [[ | | {{Wojna}} [[Posiłki - procarze]] || {{Mądrość}} [[Wzrost produkcji drewna]] | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Kary | ! colspan="2" | Kary | ||
Linia 426: | Linia 418: | ||
{| class="wikitable4" style="width: 70%" | {| class="wikitable4" style="width: 70%" | ||
! Ścieżka wojny !! Ścieżka | ! Ścieżka wojny !! Ścieżka mądrości | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" | Zadanie | ! colspan="2" | Zadanie |
Aktualna wersja na dzień 12:09, 1 wrz 2017
Niektóre nagrody różnią się w zależności od poziomu rozwoju gracza. Prosimy o wzięcie pod uwagę następujących różnic:
Bezbronna karawana
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
Osłabiony atak | - |
Dziecię bogów
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną ilość surowców. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Intryga handlarzy
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - szermierze | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | Obniżona produkcja drewna |
Kwestia matematyki
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost produkcji kamienia | Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) |
Kary | |
- | Obniżona produkcja kamienia |
Problemy z biedotą
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Wydajni budowniczy (rzadki) lub Wydajni budowniczy (wspaniały) | Szybsza rekrutacja (rzadki) lub Szybsza rekrutacja (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Przeklęty święty las
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost produkcji drewna |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | - |
Samotny kapitan
Ścieżka mądrości | Ścieżka wojny |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misja wsparcia. |
Nagrody | |
Przyspieszone ruchy wojsk | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | - |
Samotny pielgrzym
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Święta wojna
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wzrost przyrostu łask | Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) |
Kary | |
- | - |
Święto wodza
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |
Wyścigi rydwanów
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - rydwany | Wydajni budowniczy (rzadki) lub Wydajni budowniczy (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Zaraza
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Wydajni budowniczy (rzadki) lub Wydajni budowniczy (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiony atak |
Zbezczeszczona świątynia
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Wyślij określoną ilość surowców. |
Nagrody | |
Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | - |
Zerwać z przeszłością
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią ilość surowców. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - hoplici | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |
Bohater ludu
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Przyspieszone ruchy wojsk | Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) |
Kary | |
Osłabiona obrona | - |
Obóz rozpaczy
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją wsparcia. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - szermierze | Szybsza rekrutacja (rzadki) lub Szybsza rekrutacja (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Zagrożenie z zewnątrz
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij odpowiednią liczbę jednostek z misją ataku. | Odeprzyj atak wrogich jednostek na swoje miasto. |
Nagrody | |
Ulepszona obrona (rzadka) lub Ulepszona obrona (wspaniała) | Ulepszony atak (rzadki) lub Ulepszony atak (wspaniały) |
Kary | |
- | - |
Wydajność ponad wszystko
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - hoplici | Wzrost produkcji kamienia |
Kary | |
Obniżona produkcja kamienia | - |
Wioska w opałach
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij jednostki z misją wsparcia. |
Nagrody | |
Posiłki - procarze | Wzrost produkcji drewna |
Kary | |
- | - |
Tawerna
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Odczekaj odpowiednią ilość czasu. | Wyślij odpowiednią ilość surowców. |
Nagrody | |
Posiłki - kawalerzyści | Wzrost przyrostu łask |
Kary | |
Obniżona produkcja drewna | - |
Zdrajcy!
Ścieżka wojny | Ścieżka mądrości |
---|---|
Zadanie | |
Wyślij jednostki z misją ataku. | Odczekaj odpowiednią ilość czasu. |
Nagrody | |
Posiłki - łucznicy | Wzrost produkcji srebrnych monet |
Kary | |
- | Osłabiona obrona |