Atak Hydry

Z Wiki Grepolis PL
Przejdź do nawigacji
Hydra wiki logo.png

Opis

Podczas wydarzenia, Hydra pojawi się we wszystkich Twoich miastach. Twoim zadaniem jest wygnanie Hydry przed upływem czasu; w tym celu musisz zdobyć i spalić 6 głów Hydry. Podczas walk, które wymagają pewnego nakładu czasu oraz jednostek, możesz uzyskać surowce oraz łaski. Masz również szansę na zdobycie głowy Hydry. Istnieje również ryzyko, że utracisz w walce wszystkie jednostki, które wysłałeś na misję. Po zdobyciu 6 głów możesz wygnać Hydrę z Twoich miast i odebrać nagrodę główną wydarzenia.

Hydra main screen.png

Gdzie znaleźć Hydrę?

Hydra znajduje się w zatoce na południu od Twojego miasta. Istnieje tylko jedna Hydra, jednak masz do niej dostęp ze wszystkich miast.

Hydra bay.png


Cel

Wyślij jednostki do walki, by zdobyć 6 głów Hydry. Po uzbieraniu wszystkich 6 głów będziesz mógł je spalić i wygnać potwora z Twojego imperium.

Jak zdobyć głowy Hydry?

W portalu możesz wysłać jednostki do ataku z Hydrą. Każda walka trwa określony czas. Do rozpoczęcia bitwy potrzebujesz określonej liczby wojsk, zaś po jej zakończeniu otrzymasz surowce i łaski. Masz również szansę na zdobycie głowy Hydry. Pamiętaj jednak, że istnieje ryzyko utraty wszystkich jednostek wysłanych do walki.

Hydra units send.png

Nagroda

Po zdobyciu wszystkich 6 głów Hydry możesz zniszczyć portal. Ikona wydarzenia zostanie usunięta z Twoich miast, a nagroda będzie dodana do powiększonego ekwipunku.