Z Wiki Grepolis PL
Skocz do: nawigacja, szukaj
InnoGames-Logo-2013.png

InnoGames - jest deweloperem i dystrybutorem gier online. W InnoGames, zarządzanie, rozwój oraz administrowanie systemu dobrze współgrają. W połączeniu z bliskim kontaktem z graczami tworzy to mocną podstawę, która pozwala na stałe poprawianie gier poprzez kreowanie i ewolucje koncepcji.

Celem firmy jest oferowanie graczom gier które zapewnią długotrwałą rozrywkę oraz ich zadowolą. InnoGames osiąga to poprzez zaangażowanie w rozwój, stałe monitorowanie systemu oraz świetne wsparcie zespołów administracyjnych zajmujących się poszczególnymi wersjami językowymi gier.

Wszystkie gry firmy InnoGames są darmowe, można z nich korzystać bez ograniczeń i limitów czasowych. Gracze mają możliwość zakupienia konta Premium które oferuje dodatkowe korzyści w grach. Dokładane są wszelkie starania, aby bez względu na standardowe lub premiowane konto każdy miał możliwość optymalnego poznania gier.

Strategia ta jest opłacalna: gra firmy InnoGames, Plemiona (Die Stämme, Tribal Wars) otrzymała nominację do gry przeglądarkowej 2007 roku w plebiscycie prowadzonym przez portal Galaxy News. Plemiona są dynamicznie rozwijającą się grą, która utorowała sobie drogę do zostania liderem gier online w wielu krajach Europejskich.

Druga gra przeglądarkowa, The West, również osiągnęła sukces. Po debiucie w 2008 roku została nominowana do konkursu na grę przeglądarkową 2009 roku i zajęła 1 miejsce otrzymując tytuł gry przeglądarkowej 2009 roku. Do tej pory 2 miliony graczy zaczęło podążać śladami Jessego James`a i Billego the Kid`a zdobywając wirtualne przestrzenie Dzikiego Zachodu. Popularność Westa szybko rośnie.

Firma InnoGames była pierwszą europejską spółką, która otrzymała licencję na oferowanie swoich gier przeglądarkowych na rynku koreańskim. Około 30.000 Koreańczyków już zarejestrowało się na lokalnych wersjach Plemion. Jesteśmy świadkami bardzo silnego rozwoju na tym rynku.

Linki zewnętrzne