Koło fortuny Tyche

Z Wiki Grepolis PL
Przejdź do nawigacji
WoF wiki logo new.png

Tyche powraca w ten świąteczny sezon, ale z niespodzianką! Witamy w Kole Fortuny Tyche!

Czym jest Koło fortuny Tyche?

Koło fortuny to wydarzenie, które oferuje unikalny sposób na wygranie fantastycznych nagród. Wydarzenie zastępuje Kalendarz Adwentowy Tyche 2019. W tym nowym wydarzeniu bogowie miło spędzali czas w uroczystościach w Twoim mieście i w nagrodę Tyche przybyła do Twojego miasta, aby zakręcić kołem fortuny. Jednak Tyche nie przyszła sama! Sprowadza ze sobą najlepszych ilustratorów z całej Grecji, którzy namalują wspaniałe płótno, aby uwiecznić uroczystości w Twoim mieście.

Jak grać?

Aby zacząć, należy kliknąć w ikonkę Tyche w dolnym rogu ekranu:

WoT event icon.png

To otworzy koło fortuny! Koło ma wiele specjalnych mocy, które możesz odkryć, a pożądana codzienna oferta specjalna jest najbardziej wyjątkowa i wartościowa. Oczywiście, codzienna oferta zmienia się każdego dnia, więc upewnij się, że ją złapiesz, zanim zniknie!

Specjalna nagroda dzienna Ekwipunek wydarzenia

DailySpecialWoF.png


EventInventoryWoF.png

Możesz zakręcić kołem, klikając przycisk „zakręć” pośrodku. Każdy obrót kołem kosztuje 10 monet Tyche.

SpinResetWoF.png

Możesz kliknąć w InfoButtonWoF.png po lewej stronie, aby zobaczyć, jakie nagrody są dostępne na kole. Jeśli sprawdzisz dostępne nagrody i nie znajdziesz niczego interesującego, możesz również zresetować koło, klikając „resetuj” za 15 monet Tyche. Zresetowanie koła usuwa nagrody z koła i zastępuje je zupełnie nową partią nagród, a także obraca kołem, dzięki czemu otrzymasz nowy zestaw nagród, a także jedną wygraną za 15 monet. Koło również resetuje się automatycznie każdego dnia, zastępując wszystkie nagrody.

Gdy zdobędziesz nagrodę na kole, zostanie ona przeniesiona do twojego ekwipunku wydarzenia. Jest to tymczasowe miejsce do przechowywania 8 nagród. Po zapełnieniu nie będziesz w stanie zakręcić kołem, dopóki nie wykorzystasz, nie przechowasz lub nie usuniesz niektórych nagród w ekwipunku wydarzenia.

WoFPainting2.png

Każdy obrót kołem zainspiruje twoich ilustratorów i wypełnią kolejną sekcję płótna z nagrodą główną. Pasek poniżej płótna pokazuje Twoje aktualne postępy w ukończeniu tego dzieła sztuki, a gdy to zrobisz, nagrodzi Cię główną nagrodą! Twoi ilustratorzy zrolują płótno i wyślą je w podróż za ocean, gdy zaczną pracę nad nowym płótnem!

DoublePrizeWoF.png

Z każdym obrotem wydarzy się jeszcze jedna rzecz! Za każdym razem, gdy będziesz uczestniczyć w kole, bogowie nagrodzą cię boską maną. Wypełnij pasek boskiej many, aby aktywować moc podwójnej nagrody. Gdy jest aktywny, następny obrót kołem przyniesie podwójną nagrodę!

Jak zdobyć monety Tyche?

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, monety Tyche możesz zdobyć wykonując akcje w swoim mieście, takie jak rozpoczęcie budowy lub polecenia jednostek. Możesz także kupić więcej monet Tyche za złoto!

TycheCoinsCollectWoF.png


Co można wygrać?

Oprócz wielu niesamowitych nagród na samym kole, dostępne są również ekscytujące i wyjątkowe inne nagrody! Po pierwsze, wypatruj Boskiej Strategii Bitewnej! Jak wiesz, zaklęcie zwiększa liczbę punktów walki, które możesz zdobyć. Znajdziesz także wspaniałe nagrody, takie jak zaklęcia wzmacniające jednostki dla swoich ulubionych jednostek, takich jak Mantykory!

Ale oczywiście nowe wydarzenie nie byłoby kompletne bez zupełnie nowej nagrody, a wraz z nią przedstawiamy Wam Fortunę Soterii!

Fortuna Soterii
SoteriasShrine.png

Moc fortuny przenika przez twoje wojska!

Jednostki obronne w tym mieście są efektywniejsze o 0,7% na każdy poziom tej mocy. Jest to moc, którą można ulepszyć. Gdy jej użyjesz, wybrane miasto otrzyma 1 poziom tej mocy. Maksymalny poziom to 10.

Ta moc jest permanentna.*


Nagrody

Oprócz tego możesz również wygrać ekskluzywne nagrody za swój profil, aby pochwalić się swoją ciężką pracą!

Tytan nagród Tyche

Zdobyto wszystkie nagrody na kole w ciągu jednego dnia.

WoFleave no chance.png

Władca fortuny

Zmieniono fortunę koła dwa razy w ciągu jednego dnia.

WoF fortune control.png

Zdobywca koła

Zakręcono kołem fortuny 80 razy Zakręcono kołem fortuny 120 razy Zakręcono kołem fortuny 170 razy Zakręcono kołem fortuny 250 razy
WoF tyches challenger1.png
WoF tyches challenger2.png
WoF tyches challenger3.png
WoF tyches challenger4.png

Fortuna nieśmiertelnych

Wygrano 5 dziennych nagród Wygrano 10 dziennych nagród Wygrano 17 dziennych nagród Wygrano 25 dziennych nagród
WoF fortune of immortals1.png
WoF fortune of immortals2.png
WoF fortune of immortals3.png
WoF fortune of immortals4.png

Świąteczna muza

Zebrano 5 obrazów Zebrano 10 obrazów Zebrano 15 obrazów Zebrano 20 obrazów
WoF festive muse1.png
WoF festive muse2.png
WoF festive muse3.png
WoF festive muse4.png