Portal do Hadesu

Z Wiki Grepolis PL
Przejdź do nawigacji
Hades portal logo.png

Czas trwania wydarzenia

Event trwa 3 dni, podczas których twoim zadaniem jest zniszczenie portalu.

Opis

W trakcie eventu we wszystkich twoich miastach pojawi się portal do Hadesu. Twoim zadaniem jest zniszczenie portalu przed zakończeniem wydarzenia. Aby to zrobić, musisz zebrać 6 kamieni Hadesu, które można znaleźć podczas wypraw, na które wysyłasz swoje jednostki. Po zakończeniu wyprawy otrzymasz określoną ilość surowców. Masz również szansę na zdobycie kamienia Hadesu, jednak istnieje ryzyko, że wszystkie wysłane jednostki zginą. Po zebraniu wszystkich 6 kamieni możesz zniszczyć portal i odebrać nagrodę, a także uzyskać ekskluzywne odznaczenie.

Hades Portal main screen.png

Jak otworzyć portal?

Aby otworzyć portal, wystarczy kliknąć na obrazek portalu w jednym z miast. U każdego gracza jest tylko jeden portal - można go otworzyć z dowolnego miasta.

Hades Portal in city.png

Cel

Wyślij jednostki na wyprawę, aby odszukać 6 kamieni Hadesu. Po zebraniu wszystkich 6 kamieni możesz zniszczyć portal i odebrać nagrodę. Po zniszczeniu portalu nie będziesz mógł otworzyć okna wydarzenia i wysyłać jednostek na wyprawy.

Jak zebrać kamienie?

W oknie portalu możesz wysłać jednostki na różne wyprawy - każda z nich trwa określony czas. Aby rozpocząć wyprawę, musisz posiadać w mieście odpowiednią liczbę jednostek. Pod zakończeniu każdej wyprawy otrzymasz surowce i boskie łaski. Oprócz tego, masz szansę na znalezienie kamienia Hadesu. Pamiętaj jednak o tym, że w podczas każdej wyprawy istnieje szansa, że stracisz wojsko, które zostało wysłane do Hadesu.

Hades Portal adventure.png
Hades Portal adventure reward.png

Nagrody w evencie

Po uzbieraniu wszystkich 6 kamieni możesz zniszczyć portal do Hadesu. After collecting all 6 stones you can destroy the portal.

Hades 6stones.png

Po zniszczeniu portalu okno eventu zniknie z twoich miast, a 6 ekspansji lądowych zostanie dodanych do powiększonego ekwipunku. Aktywowanie ekspansji lądowej w mieście zapewni ci 100 dodatkowych mieszkańców w wybranym mieście.

Hades prize.png

Odznaczenia

Po zniszczeniu portalu otrzymasz następujące odznaczenie:

Zniszczenie portalu

Portal destruction award.png