Boże Narodzenie 2012

Z Wiki Grepolis PL
Przejdź do nawigacji

Kalendarz adwentowy 2012 zawiera wiele interesujących nagród. Codziennie będziesz mieć możliwość otwarcia prezentu i wyboru jednej z trzech dekoracji. W ten sposób do 24 grudnia stworzysz swój własny Bożonarodzeniowy obrazek, który możesz udostępnić innym graczom. Każda dekoracja związana jest z konkretną nagrodą, którą otrzymasz automatycznie po wybraniu ozdoby. Nie musisz od razu wybierać dekoracji - wystarczy, że codziennie otworzysz prezent, aby uzyskać dostęp do dekoracji, które w nim się znajdują. Na podjęcie decyzji będziesz mieć czas aż do zakończenia Bożonarodzeniowego Wydarzenia 31 grudnia 2012 roku.

Pominięte dni

Jeśli nie uda Ci się otworzyć prezentu odpowiedniego dnia, możesz użyć złota, by otworzyć go w innym terminie. W tym wypadku także będziesz mieć możliwość wyboru dekoracji do momentu zakończenia Wydarzenia. Spróbuj zalogować się do gry raz dziennie i kliknąć na prezent z danego dnia. W ten sposób rozwiążesz kokardkę, a zawartość prezentu będzie dostępna kiedy tylko będziesz chciał ją odebrać.

Wymiana dekoracji

Jeśli znudzi Ci się wygląd dekoracji lub jeśli chcesz skorzystać z innej nagrody z tego samego dnia, możesz użyć złota, aby wymienić ozdobę. Jeśli nie używałeś wcześniej tej dekoracji, otrzymasz powiązaną z nią nagrodę.

Pozostałe informacje

Zwróć uwagę, że czasami możesz nie mieć możliwości wyboru dekoracji. Stanie się tak jeśli wybierzesz ozdobę z efektem, który w danym momencie działa na wybrane przez Ciebie miasto. W tym wypadku musisz poczekać na zakończenie działania efektu lub wybrać inną dekorację. Gdy tylko ozdoba zostanie umieszczona na świątecznym obrazku, stanie się zużyta. Nie otrzymasz nagrody ponownie, jeśli zamienisz dekorację na inną, a następnie ponownie ją wybierzesz. Oznacza to, że na każdy dzień z kalendarza możesz otrzymać maksymalnie trzy nagrody.

Zobacz też