Koło Bitwy Tyche

Z Wiki Grepolis PL
Przejdź do nawigacji
WoBForumBanner.png

Tyche i jej koło powracają do świata Grepolis... ale tym razem bogowie pragną epickich bitew!

Czym jest Koło Bitwy Tyche?

Koło Bitwy Tyche to wydarzenie, które oferuje możliwość wygrania fantastycznych nagród. Wydarzenie jest mechanicznie takie samo jak Koło fortuny Tyche, ale z artystycznym naciskiem na epicką bitwę. W tym wydarzeniu wasze miasta przygotowują się do stoczenia epickich bitew, angażując się w honorową walkę w imię bogów. Bogowie wyznaczyli Tyche, aby obsypała bogactwami najdzielniejszych żołnierzy. Pokaż swoje oddanie bogom, a szczęście Tyche uśmiechnie się do ciebie!

Jak grać?

Aby zacząć, należy kliknąć w ikonkę dowódcy wojskowego w dolnym rogu ekranu:

Wheel of battle event icon.png

To otworzy Koło Bitwy! Koło ma wiele specjalnych mocy, które możesz odkryć. Codzienna oferta specjalna jest najbardziej unikalną z tych mocy, zmienia się każdego dnia, więc pamiętaj, aby ją zdobyć, zanim zniknie!

Daily Special Event Inventory

DailySpecialWoF.png


EventInventoryWoF.png

Możesz zakręcić kołem, klikając przycisk „zakręć” pośrodku. Każdy obrót kołem kosztuje 10 monet Tyche.

SpinResetWoF.png

Możesz kliknąć w InfoButtonWoF.png po lewej stronie, aby zobaczyć, jakie nagrody są dostępne na kole. Jeśli sprawdzisz dostępne nagrody i nie znajdziesz niczego interesującego, możesz również zresetować koło, klikając „resetuj” za 15 monet Tyche. Zresetowanie koła usuwa nagrody z koła i zastępuje je zupełnie nową partią nagród, a także obraca kołem, dzięki czemu otrzymasz nowy zestaw nagród, a także jedną wygraną za 15 monet. Koło również resetuje się automatycznie każdego dnia, zastępując wszystkie nagrody.

WoB wiki illustration.png

Gdy zdobędziesz nagrodę na kole, zostanie ona przeniesiona do twojego ekwipunku wydarzenia. Jest to tymczasowe miejsce do przechowywania 8 nagród. Po zapełnieniu nie będziesz w stanie zakręcić kołem, dopóki nie wykorzystasz, nie przechowasz lub nie usuniesz niektórych nagród w ekwipunku wydarzenia.

DoublePrizeWoF.png

I z każdym obrotem wydarzy się jeszcze jedna rzecz! Za każdym razem, gdy weźmiesz udział w kole, bogowie nagrodzą cię boską maną. Wypełnij pasek boska mana, aby aktywować podwójną moc nagrody. Gdy jest aktywny, twoje następne zakręcenie kołem wypłaci się podwójnie!

Jak zdobyć monety Tyche?

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, monety Tyche możesz zdobyć wykonując akcje w swoim mieście, takie jak rozpoczęcie budowy lub polecenia jednostek. Możesz także kupić więcej monet Tyche za złoto!

TycheCoinsCollectWoF.png


Co można wygrać?

Oprócz wielu niesamowitych nagród na samym kole, dostępne są również ekscytujące i wyjątkowe inne nagrody! Po pierwsze, wypatruj Boskiej Strategii Bitewnej! Jak wiesz, zaklęcie zwiększa liczbę punktów walki, które możesz zdobyć. Znajdziesz także wspaniałe nagrody, takie jak zaklęcia wzmacniające jednostki dla swoich ulubionych jednostek, takich jak Mantykory!

Ale oczywiście nowe wydarzenie nie byłoby kompletne bez zupełnie nowej nagrody, a wraz z nią przedstawiamy Wam Fortunę Soterii!

Fortuna Soterii
SoteriasShrine.png

Moc fortuny przenika przez twoje wojska! Jednostki obronne w tym mieście są efektywniejsze o 0,7% na każdy poziom tej mocy. Jest to moc, którą można ulepszyć. Gdy jej użyjesz, wybrane miasto otrzyma 1 poziom tej mocy. Maksymalny poziom to 10.

Ta moc jest permanentna.*


Nagrody

Oprócz tego możesz również wygrać ekskluzywne nagrody na swój profil, aby pochwalić się swoją ciężką pracą!

Tytan nagród Tyche

Zdobyto wszystkie nagrody na kole w ciągu jednego dnia

WoFleave no chance.png

Władca fortuny

Zmieniono fortunę koła dwa razy w ciągu jednego dnia

WoF fortune control.png

Zdobywca koła

Zakręcono kołem fortuny 80 razy Zakręcono kołem fortuny 120 razy Zakręcono kołem fortuny 170 razy Zakręcono kołem fortuny 250 razy
WoF tyches challenger1.png
WoF tyches challenger2.png
WoF tyches challenger3.png
WoF tyches challenger4.png

Fortuna nieśmiertelnych

Wygrano 5 dziennych nagród specjalnych Wygrano 10 dziennych nagród specjalnych Wygrano 17 dziennych nagród specjalnych Wygrano 25 dziennych nagród specjalnych
WoF fortune of immortals1.png
WoF fortune of immortals2.png
WoF fortune of immortals3.png
WoF fortune of immortals4.png

Muza świąteczna

Wygrano 5 dziennych nagród Wygrano 10 dziennych nagród Wygrano 17 dziennych nagród Wygrano 25 dziennych nagród
WoF festive muse1.png
WoF festive muse2.png
WoF festive muse3.png
WoF festive muse4.png