Agora

Z Wiki Grepolis PL
Przejdź do nawigacji
Poziom 1

Agora - znajdziesz w niej zestawienie swoich wojsk znajdujących się w mieście i poza nim. Możesz tu podziwiać osiągnięcia kulturalne swojego miasta, a także zaplanować następne kampanie wojskowe dzięki symulatorowi walki.

Agora umożliwia podejrzenie zarówno własnych, jak też wspierających nasze miasto wojsk. Możemy sprawdzić skąd pochodzą jednostki stacjonujące w danym mieście oraz zawrócić je.

Wymagania

Agora nie ma żadnych wymagań; jest automatycznie rozbudowana na pierwszy poziom.

Obrona i Na zewnątrz

W tych zakładkach znajdziesz listę jednostek, które zostały przesłane do twojego miasta z misją wsparcia, oraz wojsk, które wysłałeś jako wsparcie do innych miast. Możesz tu również wycofać wsparcia.

Symulator

Symulator to narzędzie, dzięki któremu możemy przygotować się do ataku bądź obrony, jeśli znamy siłę wroga. Należy pamiętać, że nie jest on dokładny (zaklęcia, szczęście, morale itp.). Symulator jest prosty w obsłudze i wygląda tak:

Symulator.png

W górnym rzędzie wpisujemy wojsko atakującego, w dolnej obrońcy. Możemy uzupełnić jednostki lądowe, morskie, mityczne, a także mur miejski. Czerwone liczby oznaczają straty obu stron.

Symbol "+" pod bonusami bojowymi rozwija dodatkowe opcje.

Bonusy bojowe.png
Laur-i.png Zobacz więcej w osobnym artykule: Bonusy bojowe.

Kultura

W tej zakładce możesz zorganizować wydarzenia, które zwiększą poziom kulturalny twojego imperium, co wiąże się z możliwością przejmowania kolejnych miast.

Laur-i.png Zobacz więcej w osobnym artykule: Kultura.
Budynki
Senat Jaskinia Magazyn Gospodarstwo wiejskie Obóz drwali Kamieniołom Kopalnia srebra
Targowisko Port Koszary Mur miejski Akademia Świątynia Agora
Teatr Łaźnie Biblioteka Latarnia
Wieża Boski posąg Wyrocznia Placówka handlowa

Zobacz też